Prezent na gwiazdkę dla dziewczyny, żony, mamy za 20 zł!

Prezent na gwiazdkę dla dziewczyny, żony, mamy za 20 zł!

Co kupić na gwiazdkę dziewczynie, żonie, mamie? Co roku na gwiazdkę każdy mężczyzna chce zaskoczyć swoją ukochaną kobietę kupując jej wyjątkowy prezent na gwiazdkę. Prezent, który zapadnie w jej pamięci na dłuższy czas. Co jednak możemy kupić jeśli na prezent możemy przeznaczyć jedynie 20 zł?

Kwota, którą dysponujemy przy wyborze prezentu na gwiazdkę nie jest zbyt duża, ale tak naprawdę liczy się gest, a nie cena prezentu. Za 20 zł na pewno znajdziemy w sklepie jakąś fajną ramkę na zdjęcie. Do ramki możesz włożyć wasze wspólne zdjęcie.

Kilka dni po świętach następuje nowy rok, dlatego jako prezent na gwiazdkę możesz kupić swojej dziewczynie, żonie, kobiecie kalendarz, który zmieści się w damskiej torebce. Na pierwszej stronie możesz napisać specjalną dedykację dla swojej ukochanej, będzie jej towarzyszyć przez cały przyszły rok. Jeśli chcesz dodatkowo odmienić ten prezent na gwiazdkę możesz zaznaczyć w kalendarzu specjalne daty np. rocznicę, narodziny dziecka.Ciekawym prezentem na gwiazdkę dla dziewczyny, kobiety, mamy czy też żony jest ręcznie robiona biżuteria. W internecie jest wiele portali oferujących wybory artystów. Znaleźć na nich można np. piękne filcowe korale, broszki, czy no ozdobne etui na okulary. Kupując takie ręcznie robiony drobiazg często możesz trafić na unikatowe i robione w pojedynczych egzemplarz rzeczy.

Więcej pomysłów na prezent?

2 Replies to “Prezent na gwiazdkę dla dziewczyny, żony, mamy za 20 zł!”

  1. Moim zdaniem nie liczy się cena prezentu tylko sam gest. Czasami „drogi” prezent jest kolejnym bezużytecznym i niepotrzebnym przedmiotem.

  2. Czy Wy też szukacie dla swoich połówek wyjątkowych preznetów? Mam już na koncie wykupioną przejażdzkę KTM X-BOW po torze wyścigowym z http://devil-cars.pl , co było dobrą inwestycją. A teraz zastanawiam się nad czymś innym. Sądzicie, że drugi taki przejazd albo wyścig z drugim samochodem to dobry pomysł?

Dodaj komentarz